Gelibolu Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

16

Yatak Sayısı

48

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.64 Fiyat
  • 3.75 Temizlik
  • 3.63 Personel
  • 3.33 Kalite
  • 4.11 Konum

Haritada Gör


Booking.com

Gelibolu Öğretmenevi Tanıtımı

Gelibolu Öğretmenevi, Odaları süit ve standart olmak üzere iki çeşit olmakla beraber ihtiyaca göre düzenlenebilmektedir. Odalarda banyo ve tuvalet bulunmakta olup, 24 saat sıcak su misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır. Odalar temizlik kadrosu tarafından düzenli olarak temizlenmektedir. Tüm odalarda tv bulunmakta olup telefon gibi seçenekler de üyelerin tercihine sunulmaktadır. Öğretmenevimiz kaloriferli olup kış aylarında konfor sağlanmaktadır.

Rezervasyon işlemlerinizi telefon numarasını arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Gelibolu öğretmenevi 200 kişi kapasiteli restauranta sahiptir. Restaurant’ta kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği servisleri yapılmaktadır. Misafirler akşam yemeklerinde ızgara ve yöremizden günlük temin edilen balık çeşitlerini tercih edebilmektedirler.

Tuğsavul Cad. No:48 Gelibolu adresinde yer alan Gelibolu Öğretmenevi'nde, 16 oda ve 48 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (286) 566 18 10 0 (286) 566 99 62 Tuğsavul Cad. No:48 Gelibolu

Gelibolu Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Deniz manzaralı ve balkonlu odalardan konaklama fiyatına ilave olarak kişi başı 5 TL ek ücret alınır.

Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 80 TL 100 TL 100 TL
Oda Fiyatı (Paylaşımlı) 40 TL 50 TL 50 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar